ICD Train 2020

Miło nam poinformować, że XV edycja  konferencji  ICD Train odbędzie się w zmienionej i dopasowanej do wymogów  zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii formie. Zmuszeni obostrzeniami nie możemy spotkać się w tak szerokim gronie jak zawsze, a  jednocześnie chcielibyśmy wyjść naprzeciw osobom, którym bliska jest tematyka naszych spotkań.
Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa dwie sesje online. Pozostałe wykłady będą sukcesywnie publikowane na portalu Akademia Elektroterapii. 

Transmisję zaczniemy 8.10 (czwartek) o godz. 15:00 sesją: ?Minimalny zestaw funkcji i algorytmów, które stosuje w codziennej praktyce ? istotne/nie istotne i dla kogo?, a o godz. 16:15 zaprosimy na sesję praktyczną ?Tips&Tricks?, w czasie której poruszane będą zagadnienia podstawowe i zaawansowane stosowane w codziennej praktyce klinicznej.

Uczestnikom online zapewnimy możliwość aktywnego  udziału w konferencji poprzez uruchomienie czatu z prowadzącymi. Zachęcamy do włączania się do dyskusji.

Do zobaczenia i usłyszenia na stronie Akademii Elektroterapii. Liczymy na kolejną wspólną dydaktyczną podróż ICD Train.

[button type=”bd_button btn_middle” url=”https://akademiaelektroterapii.pl/wp-content/uploads/2020/10/ICD_2020_programPL_02_online.pdf” target=”on” button_color_fon=”#3fc2da” button_text_color=”#ffffff” ]POBIERZ PROGRAM[/button]

Data

8 października 2020
Zakończone!

Czas

15:00 - 17:00

Lokalizacja

ON-LINE
internet

Następne wydarzenie

Kod QR
Dodaj komentarz