IX KONFERENCJA EKG I Kardiostymulator

Szanowni Państwo,
Z największą przyjemnością zapraszamy na tegoroczną konferencję ?EKG i kardiostymulator?. Ponieważ zaistniała możliwość zorganizowania jej w tradycyjnej formie, postanowiliśmy zaprosić Państwa do Dobieszkowa, koło Łodzi, gdzie z poszanowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zaplanowaliśmy dwudniowe intensywne warsztaty.

Spotkanie odbędzie się w dniach 24 i 25 września 2020. Ośrodek Szkoleniowy położony jest przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2. To urocze miejsce do którego łatwo trafić.

Jak zawsze, proponujemy dwudniowe szkolenie skupiające się na elementach niezbędnych w codziennej pracy klinicznej kardiologa, ze szczególnym uwzględnieniem interpretacji elektrokardiogramów oraz kontroli urządzeń wszczepialnych.

W programie przewidzieliśmy m.in. repetytorium z ekg dla zaawansowanych, w tym interpretację ekg pacjentów z urządzeniem wszczepialnym. Ta dynamiczna sesja pomoże z pewnością w przygotowaniu się do egzaminu specjalizacyjnego. Omówimy zasady postępowania, gdy na dyżur zgłasza się pacjent z urządzeniem wszczepialnym lub częstoskurczem. Będziemy rozpoznawać rożnego rodzaju częstoskurcze. Zastanowimy się, co robić, gdy na oddział trafi pacjent z burzą elektryczną. Poznamy funkcje diagnostyczne urządzeń wszczepialnych przydatne w praktyce klinicznej oraz nowe możliwości elektroterapii u chorych z niewydolnością serca.

W części praktycznej przewidzieliśmy warsztaty uczące programowania kardiostymulatorów i analizy zapisów holterowskich.

Wszystkie wykłady oraz zajęcia prowadzone są przez uznanych ekspertów. Uczestnicy konferencji otrzymają punkty edukacyjne.

Warto się zarejestrować, do czego serdecznie zachęcamy – miło nam będzie Państwa gościć.

Z poważaniem,
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Lubiński
Dr n. med. Agnieszka Dębska-Kozłowska
Dr n. med. Iwona Karcz-Socha
Lek. Marcin Książczyk

[button type=”bd_button btn_middle” url=”http://www.ekg.kardiolodz.pl/pl” target=”on” button_color_fon=”#3fc2da” button_text_color=”#ffffff” ]STRONA WYDARZENIA[/button]

Data

24 - 25 wrzesień 2020
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Hotel ?Dobieszków?
Dobieszków 70, 95-010 Stryków

Następne wydarzenie

Kod QR
Dodaj komentarz