Konferencja szkoleniowa dla elektrokariologów, echokardiografistów i kardiochirurgów Powikłania Stymulacji

Aktualny program Konferencji: www.konferencja.usuwanieelektrod.pl

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,
Program planowanej konferencji jak i inne informacje o evencie znajdziecie Państwo na stronach www.konferencja.usuwanieelektrod.pl   Pozostałe niezbędne szczegóły techniczno-organizacyjne Pojawiać się one będą sukcesywnie na stronach www.konferencja.usuwanieelektrod.pl  (jest to adres strony obsługującej ten event).

Już można się rejestrować !!! Na wymienionych stronach znajdziecie Państwo tradycyjny blok rejestracyjny. Konferencja – jak wszystkie nasze dotychczasowe oczywiście bez opłaty rejestracyjnej.

Rejestracja pozwoli Organizatorom na przygotowanie plakietek, certyfikatów, odpowiedniej ilości miejsc siedzących na salach wykładowych oraz posiłków. Dlatego Organizatorom potrzebna jest planowana data Państwa przybycia i wyjazdu. Uczestnicy tym razem sami sobie rezerwują miejsca w hotelach. Faktury za pobyt także otrzymacie Państwo w Hotelach.

Przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego proszę zwrócić uwagę na informacje zamieszczone w Programie  w dziale “Poza obradami”.

Aktualna wersja Programu Konferencji w postaci pliku PDF znajduje się na dole strony. Program może oczywiście ulegać drobnym modyfikacjom i wówczas pojawi się kolejna jego edycja w nowym pliku PDF.

Zachęcamy równiez do odwiedzania strony  www.usuwanieelektrod.pl – w całości poświęconej problematyce TLE.

Przewodniczący Komitetu Naukowego:

Andrzej Kutarski (Lublin)
oraz współprzewodniczący i współorganizatorzy:
Andrzej Kleinrok (Oddz Kardiol. SPSW im JPII w Zamościu)
Łukasz Tułecki (Oddz Kardiochir. SPSW im JPII w Zamościu)

Data

29 czerwca 2017 - 1 lipca 2017
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Zamość

Następne wydarzenie

Kod QR
Dodaj komentarz