WARMIŃSKO-MAZURSKIE SPOTKANIA KARDIOLOGICZNE

 WMSK czyli Warmińsko-Mazurskie Spotkania Kardiologiczne są największym wydarzeniem w dziedzinie kardiologii w naszym regionie. Coroczne, dwudniowe szkolenie składa się z dwóch części: konferencji kardiologicznej w pierwszym dniu oraz warsztatów kardiologii inwazyjnej w dniu drugim. Wykłady znanych polskich profesorów są wzbogacone transmisjami zabiegów na żywo z Pracowni Kardiologii Inwazyjnej.

Spotkania są przenaczone dla wszystkich zainteresowanych aktualnościami w szeroko rozumianej kardiologii. Uczestnictwo jest otwarte nie tylko dla lekarzy, ale również dla pielęgniarek, techników medycznych i studentów.

WMSK są organizowane przez Fundację Wspierania Kardiologii i odbywają się pod patronatem Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Konsultanta Wojewódzkiego d/s Kardiologii, jak również Oddziału Olsztyńskiego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Za uczestnictwo w WMSK uczestnicy otrzymują cerftyfikaty wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

[button type=”bd_button btn_middle” url=”http://www.wmsk.pl/program-wmsk-2020.pdf” target=”on” button_color_fon=”#3fc2da” button_text_color=”#ffffff” ]POBIERZ PROGRAM[/button] [button type=”bd_button btn_middle” url=”http://www.wmsk.pl/zaproszenie.pdf” target=”on” button_color_fon=”#3fc2da” button_text_color=”#ffffff” ]POBIERZ ZAPROSZENIE[/button]

Data

7 - 8 wrzesień 2020
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

HOTEL PRZYSTAŃ
ul. Żeglarska 4, 10-160 Olsztyn

Następne wydarzenie

Kod QR
Dodaj komentarz