XXIII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy!

Zapraszamy do udziału w XXIII Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w dniach 26-28 września 2019r. w nowoczesnej przestrzeni Centrum Kongresowego, będącego integralną częścią Strefy Kultury ? zrewitalizowanego kompleksu powstałego na terenie dawnej kopalni ?Katowice?.

Cieszymy się, że Katowice po raz czwarty będą gospodarzem najważniejszego spotkania naukowego i edukacyjnego w Polsce skierowanego nie tylko do lekarzy kardiologów, ale również do lekarzy innych specjalności, lekarzy medycyny rodzinnej, internistów, pielęgniarek i techników medycznych oraz studentów medycyny.

Rozpoczęte prace nad programem naukowym stawiają sobie za cel jak najbardziej wszechstronne i wyczerpujące przedstawienie wyników badań, nowych metod diagnostycznych i terapeutycznych, oraz, jak co roku, wytycznych Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

I w tym roku zapraszamy do odwiedzenia Digital Cardio Area, wysoko przez Państwa ocenianej inicjatywy, która w jednym miejscu skupia grono największych autorytetów środowiska kardiologicznego oraz firm, startupów i instytutów realizujących zaawansowane technologicznie prace nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami, służącymi codziennej pracy lekarzy i zdrowiu pacjentów.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony www, na której będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych etapach prac organizacyjnych przed XXIII Kongresem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Z poważaniem

Prof. dr hab. n. med. Beata Średniawa
Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Kalarus
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XXIII Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
Katowice, 26-28 września 2019r.

Data

26 - 28 wrzesień 2019
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

Czytaj więcej

Następne wydarzenie

Kod QR
Dodaj komentarz