ICD TRAIN 2014

ICD TRAIN 2014

W dniach 24-26 września odbyła się już IX edycja ICD TRAIN. To konferencja dla ekspertów ICD, ktróra przez 8 lat zbudowała swoją pozycję i miejsce w kalendarzu licznych szkoleń i wydarzeń. Po raz dziewiąty spotykamy sie aby omówić najważniejsze problemy przy leczeniu chorych z ICD i CRT. W tym roku dużo miejsca w programie poświęcono na część praktyczną z pokazem najciekawszych przypadków klinicznych z minionego roku.

 

Termin: 24-26.09.2014

Miejsce: Hotel Neuhardenberg k/Frankfurtu nad Odrą

 

Pałac Neuhardenberg połozony jest na wschód od Berlina, mniej wiecej tam, gdzie kiedyś leżał środek królestwa, a gdzie dzisiaj leży środek Europy.miejsce związane jest z nazwiskiem swego patrona księcia Karla Augusta von Hardenberg, a także podjetym przez niego wspólnie z baronem Karlem vom und zum Stein reformami państwa, które zapoczątkowały wewnętrzną odnowę Prus i utorowały drogę samorządom miejskim i nowoczesnemu społeczeństwu obywatelskiemu. Bogata historia tego miejsca przyciąga turystów z wielu regionów Europy i nie tylko. Hotel ten jest także rozpoznawany jako Certified Conference Hotel i Certified Green Hotel i został nagrodzony Pieczęcią Jakości Obsługi zatwierdzoną w Niemczech.

Dogodna lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, spotkania biznesowego czy też uroczystości rodzinnej.

AGENDA –  ZOBACZ

Adres:

Hotel Schloss Neuhardenberg

Schinkelplatz

D-15320 Neuhardenberg

tel. +49 (0) 33476-600-0

fax. +49(0) 33476-600-800

 

Michał Chudzik