KURS TERAPIA RESYNCHRONIZUJĄCA – KOSZALIN/MIELNO 2015

Szanowni Państwo,

 

Akademia Elektroterapii ma zaszczyt zaprosić Państwa na dwunastą już edycję Kursu Terapia Resynchronizująca, który odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2015r. w Oddziale Kardiologii Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie oraz w Hotelu Meduza w Mielnie.

 

Kurs ten jest kontynuacją tradycji konferencji Edukacyjnych wprowadzonych i organizowanych przez lata przez Pana Profesora Andrzeja Kutarskiego, a gościnnym gospodarzem spotkania jest – jak co roku – ordynator Oddziału Kardiologii, Pani Doktor Elżbieta Zinka.

 

Planujemy aby niniejszy Kurs miał charakter warsztatowy z maksymalnym wykorzystaniem formuły hands-on oraz z interaktywną formą analizowania przekazywanej wiedzy i umiejętności. Jak zwykle w programie znajdzie się omówienie aktualnego stanu wiedzy i ćwiczenia z zakresu echokardiografii. Dodatkowo w tym roku chcieliśmy rozszerzyć proponowaną tematykę Kursu o diagnostykę przy pomocy MRI u chorych z niewydolnością serca oraz o trudne lecz coraz bardziej powszechne zagadnienia związane z  wykonywaniem badan MRI u chorych z urządzeniami do elektroterapii serca.

 

Mamy nadzieję, że tegoroczne Spotkanie w Koszalinie będzie dla Państwa cenną okazją do dalszej edukacji oraz wspólnej wymiany doświadczeń z ekspertami z zakresu terapii resynchronizującej, niewydolności serca i diagnostyki obrazowej.

 

Z wyrazami szacunku

W imieniu Prezydium Akademii Elektroterapii

dr hab. n. med. Maciej Sterliński

[button type=”bd_button btn_large” url=”https://akademiaelektroterapii.pl/files/file-163-1.pdf” target=”on” button_color_fon=”#3fc2da” button_text_color=”#FFFFFF” ]AGENDA – ZOBACZ[/button]
Total
0
Shares
Powiązane Artykuły