Zapraszamy na Kurs Terapia Resynchronizująca

Szanowni Państwo,
Drodzy Koleżanki i Koledzy,

w imieniu Akademii Elektroterapii oraz Komitetu Organizacyjnego, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnym Kursie Terapia Resynchronizująca, który odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia 2016 roku w Oddziale Kardiologii Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie, kierowanym przez Panią Doktor Elżbietę Zinkę, hotelu Meduza w Mielnie, a także – po raz pierwszy – w Sali Wykładowej Politechniki Koszalińskiej.
Kurs będzie dedykowany dla zaawansowanych operatorów i lekarzy zajmujących się CRT. Chcemy, aby był on cenną formą dalszej edukacji oraz bezpośredniej wymiany doświadczeń z ekspertami zajmującymi się tą problematyką.
Jak co roku, planujemy, aby niniejszy Kurs miał charakter warsztatowy, z maksymalnym wykorzystaniem formuły hands-on oraz z interaktywną formą analizowania przekazywanej wiedzy i umiejętności. W tegorocznej edycji chcemy wspólnie przeanalizować korzyści wynikające z wieloetapowego przygotowania chorych do zabiegu wszczepienia CRT, obejmującego różne techniki obrazowe. Podczas części Kursu poświęconej monitorowaniu chorych po zabiegu ? oprócz oceny echokardiograficznej rożnych konfiguracji stymulacji lewokomorowej oraz kontroli układu ? przewidzieliśmy zajęcia praktyczne z zakresu telemonitoringu wszczepionych urządzeń.
W programie znalazły się także wykłady oraz dwie debaty na temat kierunków rozwoju  elektroterapii w Polsce i na świecie. Swój udział w dyskusjach potwierdził już Konsultant Krajowy w dziedzinie kardiologii, Pan Profesor Jarosław Kaźmierczak.
Tegoroczny Kurs będzie już trzynastym  spotkaniem w Koszalinie i Mielnie, poświęconym tej metodzie leczenia. Podtrzymujemy tym samym wieloletnią tradycję Warsztatów CRT, wprowadzonych w 2004 roku i organizowanych przez lata przez Pana Profesora Andrzeja Kutarskiego i Panią Doktor Elżbietę Zinkę. Jesteśmy przekonani, że trzynastka będzie dla nas liczbą szczęśliwą!

Do zobaczenia w Koszalinie i w Mielnie.

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami,
dr hab. n. med.  Maciej Sterliński,

w imieniu Prezydium Akademii Elektroterapii:
prof. dr hab. n. med. Andrzej Kutarski,
dr hab. n. med. Oskar Kowalski,
dr hab. n. med. Przemysław Mitkowski,
dr hab. n. med. Andrzej Przybylski,
dr hab. n. med. Maciej Sterliński

[button type=”bd_button btn_large” url=”https://akademiaelektroterapii.pl/wp-content/uploads/2016/04/Agenda_TR_wysylka.pdf” target=”on” button_color_fon=”#3fc2da” button_text_color=”#FFFFFF” ]POBIERZ – Program Terapia Resynchronizująca 2016[/button]
Total
0
Shares
Powiązane Artykuły