NAGŁY ZGON SERCOWY 2014

W dniach 11-12 grudnia w Ciechocinku odbędzie się Konferencja Nagły Zgon Sercowy. Spotkanie ma na celu kontynuację wymiany doświadczeń pomiędzy wybitnymi ekspertami zajmującymi się problematyką epidemiologii, prewencji oraz zapobiegania NZS – jednemu z największych wyzwań współczesnej kardiologii.

Termin: 11-12.12.2014

Miejsce: Hotel Villa Park, Ciechocinek

Rejestracja: zakończona

 

Na tzw.Białych Kujawach, pośrodku Niziny Ciechocinskiej, będącej częścią Kotliny Toruńsko-Bydgoskiej, na lewym brzegu Wisły, miedzy Toruniem a Włocławkiem, ok. 40 m n.p.m., w malowniczej pradolinie królowej polskich rzek leży jedno z największych i najstarszych miast uzdrowiskowych w Polsce – niespełna dwunastotysięczny Ciechocinek. Historia ciechocinskich źródeł solankowych sięga bardzo odległych czasów. Za najstarsze uważa się zapiski z XIII wieku. Więcej…

Znajdujący się tutaj Park Zdrojowy, liczne szpitale, uzdrowiska oraz tężnie solankowe tworzą niesamowitą atmosferę oraz klimat. W okolicach Ciechocinka, ze względu na potrzebę ochrony jego specyficznego mikroklimatu stowrzono obszar chronionego Krajobrazu Niziny Ciechocińskiej o powierzchni 36814 ha.

Bogata historia oraz zaplecze noclegowe sprzyjają także organizacji imprez naukowych, integracyjnych, okolicznosciowych i przyciągają rzeszę turystów z całego kraju i zagranicy.

 

Adres:

Hotel Villa Park Med&SPA

ul.Warzelniana 10

87-720 Ciechocinek

www.villapark.pl

[button type=”bd_button btn_large” url=”https://akademiaelektroterapii.pl/files/Agenda_NZS%20new.pdf” target=”on” button_color_fon=”#3fc2da” button_text_color=”#FFFFFF” ]AGENDA –  ZOBACZ[/button]

 

Total
0
Shares
Powiązane Artykuły