SZKOLENIA BIOTRONIK POLSKA

SZKOLENIA AKADEMII ELEKTROTERAPII

Firma Biotronik Polska zaprasza na szkolenia z zakresu wszczepiania, programowania i kontrolowania urządzeń wysokoenergetycznych. Szkolenia prowadzone są przez znakomitych specjalistów z najlepszych ośrodków w kraju.
[toggle title=”ICD – advance”]

Kliniczne aspekty programowania i kontroli pacjenta z ICD

Poziom ? advanced
Dwudniowe szkolenia, podczas których uczestnicy zdobywają zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Warsztaty odbywają się w grupach max. 8-mio osobowych i obejmują część wykładową, programowanie ICD oraz naukę implantacji na symulatorze.

Termin: 02-06-03-06-2016
Miejsce: Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia , I-KAR Sp. z o.o., Poznań, ul.Szkolna 8/12
Zapisy: sekretariat@akademiaelektroterapii.pl[/toggle] [toggle title=”CRT – basic”]

Kliniczne aspekty implantacji, programowania i kontroli pacjenta z CRT

Poziom ? basic
Dwudniowe szkolenia, podczas których uczestnicy zdobywają zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Spotkania odbywają się w grupach max. 8-mio osobowych i obejmują część wykładową, programowanie CRT-D oraz naukę implantacji na symulatorze.

Miejsce: Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia , I-KAR Sp. z o.o., Poznań, ul.Szkolna 8/12
Zapisy: sekretariat@akademiaelektroterapii.pl[/toggle] [toggle title=”CRT – advance”]

Kliniczne aspekty implantacji, programowania i kontroli pacjenta z CRT

Poziom ? advanced
Dwudniowe szkolenia, podczas których uczestnicy zdobywają zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Spotkania odbywają się w grupach max. 8-mio osobowych i obejmują część wykładową, programowanie CRT-D oraz naukę implantacji na symulatorze.

Termin:12?13.05 2016
Miejsce: Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia , I-KAR Sp. z o.o., Poznań, ul.Szkolna 8/12
Zapisy: sekretariat@akademiaelektroterapii.pl[/toggle] [toggle title=”PRECEPTORSHIP”]W ramach programu Preceptorship, firma BIOTRONIK oferuje indywidualne, profesjonalne szkolenia, podczas których istnieje możliwość zdobywania wiedzy z dziedziny technik implantacyjnych przy użyciu najnowocześniejszych produktów. Ideą szkolenia jest wysyłanie uczestników do ośrodka z innego kraju, w którym zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych ekspertów kardiologii, kardiologii inwazyjnej oraz elektrofizjologii.

Program szkolenia jest skierowany do lekarzy, którzy w swojej praktyce lekarskiej wykonywali zabiegi wszczepiania rozruszników, kardiowerterów, czy wykonywali zabiegi ablacji.

W 2013 roku do renomowanych ośrodków zagranicznych w Niemczech, Izraelu oraz na Węgrzech, w których odbywają się szkolenia Preceptorship dołączyły dwa znakomite polskie ośrodki: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia w Poznaniu oraz Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu.[/toggle] [toggle title=”SZKOLENIA MIĘDZYNARODOWE”]

Firma BIOTRONIK oferuje zaawansowane szkolenia w ramach International Fellows Program (IFP), które prowadzone są poza granicami Polski. Szkolenia te dają możliwość spotkania znakomitych ekspertów oraz zdobywania wiedzy z dziedziny najnowocześniejszych technik implantacyjnych czy elektrofizjologicznych. Kursy adresowane są do zaawansowanej grupy lekarzy zawodowo związanych z dziedzinami kardiologii i elektrofizjologii.

[star_list]

  • Seminaria (IFP Seminars) ? uczestnicy są zaproszeni do udziału w seminariach skupionych na diagnostyce oraz rodzajach terapii w przypadku występowania arytmii. Zajęcia są interaktywne, nastawione  na maksymalne wykorzystanie zaawansowanych technik implantacyjnych oraz  na rozwiązywaniu przypadków klinicznych. Seminaria odbywają się w Niemczech i USA.
  • Kursy przygotowujące do egzaminów EHRY (EHRA preparation courses and EHRA exams) ? dwudniowe kursy podzielone na 3 poziomy zaawansowania. Kurs kończy się egzaminem EHRY podczas konferencji EUROPACE w czerwcu 2016 r. Kurs odbywa się w centrum szkoleniowym we Francji lub Austrii.
  • Globalny program treningowy (Global Exchange Trainings) ? trzydniowe szkolenie w jednym z centrów edukacyjnych ?Centers of Excellence?. W ramach programu kliniki oferują zajęcia typu ?hands on? dotyczące m.in. implantowania elektrody lewokomorowej, terapii optymalizującej, procedur ablacyjnych oraz usuwania elektrod. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla lekarzy zajmujących się resynchronizacją jak i dla elektrofizjologów.
    [/star_list][/toggle]
[toggle title=”SZKOLENIA W RAMACH PROGRAMU E-PEP”]

W ramach europejskiego programu edukacyjnego, firma Biotronik oferuje kursy przygotowujące do egzaminów EHRY. Podzielone są one na 7, dwudniowych modułów. Każdy moduł dotyczy innego zagadnienia m.in. stymulatorów, kardiowerterów-defibrylatorów, resynchronizacji, troubleshooting, przygotowania do egzaminu. Ostatni moduł to egzamin EHRY podczas konferencji EUROPACE w czerwcu 2016 r. Cały kurs odbywa się w centrum szkoleniowym w Berlinie.

[notification type=”notification_info” ]Uprzejmie informujemy, że udział w w/w szkoleniach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym nadesłaniu formularza zgłoszeniowego i weryfikacji zgłoszenia przez koordynatora ds. zagranicznych programów edukacyjnych firmy Biotronik SE&Co.KG.[/notification]

Żeńską grupę kardiologów i elektrofizjologów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z działalnością EPIC Allience, stowarzyszenia kobiet wiążących swoją karierę zawodową głównie z elektrofizjologią. W ramach tej działalności panie mogą wymieniać się swoim doświadczeniem oraz zdobywać wiedzę z dziedziny EP. ?Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
[yes_list]

[/yes_list] [/toggle]

advert-17

Dodaj komentarz