ZAPROSZENIE

SESJA DYDAKTYCZNA AKADEMII ELEKTROTERAPII I FIRMY BIOTRONIK  W CZASIE KONFERENCJI SENIT ? KOŚCIELISKO 2014.  KLINICZNE ZASTOSOWANIE ZAPISÓW IEGM W ICD/CRT

 

Szanowni Państwo,

Akademia Elektroterapii zaprasza na sesję, w trakcie której omówimy w jaki sposób odczytywać i interpretować zapisy ekg wewnątrzsercowego (IEGM)  rejestrowane przez wszczepialne urządzenie – ICD lub CRT-D.

Sesja adresowana jest zarówno do osób, które mogą się spotkać z takim problemem w Izbie Przyjęć, na dyżurze, jak również do lekarzy, techników i pielęgniarek z większym doświadczeniem w zakresie wszczepialnych urządzeń.

 

W czasie sesji pokażemy jak należy odczytywać zapisy IEGM, w jaki sposób rozpoznawać terapie adekwatne i nieadekwatne. To sesja, w której teoria łączy się z praktyką kliniczną. Mamy nadzieję,   że przybliży ona Państwu korzyści płynące z analizy IEGM i ułatwi podejmowanie ważnych decyzji klinicznych.

[button type=”bd_button btn_large” url=”https://akademiaelektroterapii.pl/files/file-100-2.pdf” target=”on” button_color_fon=”#3fc2da” button_text_color=”#FFFFFF” ]ZAPROSZENIE –  ZOBACZ[/button]
Total
0
Shares
Powiązane Artykuły